Kezdőlap
Versenyeredmények 2016-17.
Versenyeredmények 2016-17.
KAJAK-KENU – Nemzetközi versenyek
Homonnai Luca
Ifjúsági Világbajnokság K-1 200m 1. hely
K-1 500m 1. hely
K-4 500m 1. hely
Takács Mihály Áron
Ifjúsági Világbajnokság C-4 500m 3. hely
C-2 1000m 3. hely
Krasznai Péter
Ifjúsági Világbajnokság C-2 1000m 3. hely
Mayer Keán
Ifjúsági Európa Bajnokság K-4 500m 4. hely
K-2 200m 9. hely
Maraton Világbajnokság K-2 22km 3. hely
Lazur Barnabás
Ifjúsági Európa Bajnokság K-2 200m 9. hely
ORV K-2 200m 2. hely
K-4 200m 5. hely
K-2 500m 5. hely
Lazur Margaréta
ORV K-4 200m 5. hely
Sáling Laura
ORV K-2 200m 2. hely
K-2 500m 2. hely
Gamsjager Lisa-Maria
Ifjúsági Európa Bajnokság K-2 500m 3. hely
K-4 500m 3. hely
ORV K-4 200m 2. hely
K-2 1000m 1.hely
K-4 500m 2. hely
K-2 500m 1. hely
Obert Ákos
Maraton Európa Bajnokság K-2 22km 1. hely
ORV K-1 200m 9. hely
K-4 200m 5. hely
K-2 1000m 1. hely
K-4 1000m 5. hely
Odnoga Martin
ORV C-1 200m 5. hely
Németh Benedek
Maraton Világbajnokság C-1 19km 4. hely
Magyar Bajnokok:
Obert Ákos
Gamsjager Lisa-Maria
Takács Mihály
Németh Benedek
Lazur Barnabás
Homonnai Luca
Lazur Margaréta
Szabó Virág
Mayer Keán
Odnoga Martin
Jakab Soma
Fülöp Imre
Horváth Abigél
Fülöp Kitti
Pádár Petra
MOTOCROSS
Varga Imre
Junior Országos Bajnokság 1. hely
Felnőtt Országos Bajnokság 1. hely
ÚSZÁS
Dobos Dorottya
Ifjúsági Országos Bajnokság 50m hát 1. hely
100m hát 1. hely
200m hát 4. hely
Ifjúsági Európa Bajnokság 4x100m váltó 7. hely
Varga Bence
Országos Diákolimpia 100m gyors 2. hely
100m pillangó 2. hely
Országos Serdülő Bajnokság 50m hát 6. hely
100m pillangó 4. hely
200m hát 4. hely
100m hát 7. hely
50m pillangó 4. hely
ORV 200m hát 4. hely
100m hát 4. hely
50m hát 5. hely
50m pillangó 8. hely
100m pillangó 5. hely
Nagy Marcell
Országos Diákolimpia 100m mell 1. hely
Országos Serdülő Bajnokság 100m mell 3. hely
200m mell 2. hely
ORV 200m mell 4. hely
Csanaki Bálint
Országos Diákolimpia 100m hát 1. hely
Országos Serdülő Bajnokság 50m hát 7. hely
100m hát 8. hely
Országos Gyermek Bajnokság 100m pillangó 5. hely
200m hát 4. hely
200m vegyes 6. hely
100m hát 2. hely
Imre Milán
Országos Diákolimpia 200m vegyes 2. hely
ORV 1500m gyors 5. hely
200m pillangó 8. hely
CSELGÁNCS
Volter Márk
Junior Országos Diákolimpia 3. hely
Kardos Tímea
SÚLYEMELÉS
Takács Alexandra
Junior Nemzetközi Bajnokság 2. hely
Junior Magyar Bajnokság 3. hely
Felnőtt Magyar Bajnokság 4. hely
Egyetemi Kupa 2. hely
KARATE
Dóka Márk
Nemzetközi Bajnokság 2. hely
Európa Kupa 3. hely
JÉGKORONG
Válogatottak:
Nagy Ákos
Sándor-Székely Katinka
Faggyas Lilla
TAEKWON-DO
Lendvai Patrik Zénó
Ifjúsági Magyar Bajnokság 3. hely
Világkupa 3. hely
FEKVENYOMÁS
Babos Tícia
Magyar Bajnokság 1. hely
GPC Világbajnokság 1. hely