Etika vagy hit-és erkölcstan

Tisztelt Szülők!

Gyermekük ebben a tanévben - a szülői döntésnek megfelelően - etika vagy hit-és erkölcstan oktatásban részesül.

Amennyiben a következő tanévre vonatkozóan választásukat módosítani kívánják, szándékukat írásban szíveskedjenek közölni iskolánk tagintézmény-vezetőjével és az érintett egyházi jogi személy képviselőjével.

Változtatási igény esetén formanyomtatvány az osztályfőnöktől kérhető, amelynek leadási

határideje : 2020. május 22.

A 2020/2021. tanévben az alábbi egyházi jogi személyek vállalják iskolánkban a hit-és erkölcstan oktatást:

Magyar Katolikus Egyház

9024 Győr, Szent Imre u. 35.

Képviselő neve: Haraszti Levente

Magyarországi Református Egyház

9028 Győr, József Attila u. 31.

Képviselő: Kohán Adrienn

Magyarországi Evangélikus Egyház

9025 Győr,Petőfi tér 2.

Képviselő: Menyesné Uram Zsuzsa

HIT Gyülekezete

9023 Győr, Tihanyi Á. u. 23.

Képviselő: Jóföldi Ildikó

Győri Görögkatolikus Egyházközség

9025 Győr, Bálint Mihály u. 54.

Képviselő: Tasi Tamás parókus

Tel.: +36 30/689 99 54

A hit-és erkölcstan oktatás iránt érdeklődő szülők iskolánkban tájékoztatón vehetnek részt az alábbi időpontban:

Magyar Katolikus Egyház

Magyarországi Református Egyház

Magyarországi Evangélikus Egyház

HIT Gyülekezete

2020. március 10. kedd 17 óra

Magyar Katolikus Egyház: Szentmártoni-Borsó Bence

Magyar Református Egyház: Kohán Adrienn

Magyar Evangélikus Egyház: Menyesné Uram Zsuzsanna

HIT Gyülekezete: Jóföldi Ildikó

Szeretettel várjuk az érdeklődő kedves Szülőket!

Iskolavezetés