Kezdőlap

Versenyeredmények

 

 Versenyeredmények 2016/2017

         

Név

Sportág

Verseny

Eredmény

 

Koncz Kristóf

Súlyemelés

OB

2. hely

 

Koncz Kristóf

Súlyemelés

OB

2. hely

 

Fliszár Dániel László

Kyokushi Karate

Kyokushi Magyar Bajnokság

1.hely

 

Lendvai Patrik Zénó

Taekwondo

Junior OB

1.hely

 

Lendvai Patrik Zénó

Taekwondo

Világkupa Pre-Junior

2.hely

 

Dobos Dorottya Dalma

Úszás

OB 4*100 vegyes váltó

1.hely

 

Dobos Dorottya Dalma

Úszás

OIB 100 hát

1.hely

 

Kardos Tímea

Judo

Európa Kupa Csehország

1.hely

 

Kardos Tímea

Judo

Európa Kupa Németország

1.hely

 

Kardos Tímea

Judo

OB

1.hely

 

Farkas Szilvia

Judo

OB

3.hely

 

Lazúr Barnabás

Kajak-kenu

Ifi OB K2 200m

1 hely

 

Lazúr Barnabás

Kajak-kenu

ORV K2 200m

1.hely

 

Lazúr Margaréta

Kajak-kenu

ORV K4 200m

5.hely

 

Lazúr Margaréta

Kajak-kenu

Európa Bajnokság K4 500m

3.hely

 

Obert Ákos

Kajak-kenu

ORV K2 1000m

1.hely

 

Obert Ákos

Kajak-kenu

Maraton EB K2

1.hely

 

Volter Márk Sándor

Judo

Diákolimpia

3.hely

 

Babos Tícia

Fekvenyomás

WPC Magyar Bajnokság

1.hely

 

Babos Tícia

Fekvenyomás

WUAP Európa

1.hely

 

Babos Tícia

Fekvenyomás

GPC World Championship

1.hely

 

Bundovics István

Ökölvívás

Junior OB

2.hely

 

Krasznai Péter

Kajak-kenu

Ifjúsági és U 23 VB

3.hely

 

Krasznai Péter

Kajak-kenu

Ifjúsági és  U23 OB

3.hely

 

Krasznai Péter

Kajak-kenu

U 23 OB - Győr

4.hely

 

Takács Mihány Áron

Kajak-kenu

Maraton OB

1.hely

 

Takács Mihány Áron

Kajak-kenu

Ifjúsági és U 23 VB

3.hely

 

Takács Mihány Áron

Kajak-kenu

Ifjúsági és U 23 VB

3.hely

 

Németh Benedek

Kajak-kenu

Maraton OB

3.hely

 

Németh Benedek

Kajak-kenu

Ifjúsági Maraton VB

4.hely

 

Sáling Laura

Kajak-kenu

Ifjúsági és  U23 OB

2.hely

 

Sáling Laura

Kajak-kenu

Ifjúsági és  U23 OB

2.hely

 

Sáling Laura

Kajak-kenu

ORV

2.hely

 

Sáling Laura

Kajak-kenu

ORV

2.hely

 

Mayer Keán

Kajak-kenu

Ifjúsági és  U23 OB

1.hely

 

Mayer Keán

Kajak-kenu

Ifjúsági Maraton VB

3.hely

 

Mayer Keán

Kajak-kenu

Ifjúsági és U 23 EB

4.hely

 

Mayer Keán

Kajak-kenu

Világkupa -Portugália

7.hely

 

Varga Imre

Motocross

Junior OB

1.hely

 

Varga Imre

Motocross

Felnőtt OB

1.hely

 

Varga Bence

Úszás

ISF Világbajnokság

2.hely

 

Varga Bence

Úszás

ISF Világbajnokság

4.hely

 

Varga Bence

Úszás

ISF Világbajnokság

10.hely

 

Nagy Marcell

Úszás

ISF Világbajnokság

7.hely

 

Nagy Marcell

Úszás

ISF Világbajnokság

7.hely

 

Csanaki Bálint,Nagy Marcell, Imre Milán, Varga Bence

Úszás

ISF Világbajnokság

7.hely

 

Dobos Dorottya Dalma

Úszás

Ifi Európa Bajnokság

2.hely

 

Kun-Szabó Fanni

Úszás

Ifi Európa Bajnokság

6.hely

 

Buda Levente

Úszás

OB

1.hely

 

Buda Levente

Úszás

OB

1.hely

 

Takács Alexandra

Súlyemelés

OB

2.hely

 

Szabó Virág

Kajak-kenu

OB

3.hely

 

Varga Bence

Úszás

Arany üst

2.hely

 

Varga Bence

Úszás

Arany üst

2.hely

 

Gamsjager Lisa-Maria

Kajak-kenu

Ifjúsági Eb-Vb, U21, U23 és EYOF Válogatóverseny

2.hely

 

Gamsjager Lisa-Maria

Kajak-kenu

Ifjúsági Eb-Vb, U21, U23 és EYOF Válogatóverseny

2.hely