Kezdőlap

Versenyeredmények Nyár

Versenyeredmények Nyár

         

Név

Sportág

Verseny

Korosztály

Eredmény

Horváth Abigél

Kajak - Kenu

OB 3*200m váltó

Serdülő

1.hely

Horváth Abigél

Kajak - Kenu

OB K2 500m

Serdülő

5.hely

Horváth Abigél

Kajak - Kenu

OB K1 1000m

Serdülő

5.hely

Dobo Dorottya

Úszás

IFI EB 4*100m nő vegyes váltó

ifjúsági

1. hely

Obert Ákos

Kajak - Kenu

Síkvizi VB IFI K4 500m

ifjúsági

4.hely

Obert Ákos

Kajak - Kenu

OB K4 500m U23

U23

3.hely

Obert Ákos

Kajak - Kenu

OB IFI K2 200m

ifjúsági

1.hely

Lazúr Barnabás

Kajak - Kenu

IFI EB K2 200

ifjúsági

7.hely

Lazúr Barnabás

Kajak - Kenu

OB K2 200m

ifjúsági

1.hely

Lazúr Barnabás

Kajak - Kenu

OB K4 200m

U23

2.hely

Lazúr Barnabás

Kajak - Kenu

Quadratlon VB

ifjúsági

2.hely

Lazúr Margaréta

Kajak - Kenu

II. Felnőtt és Ifi válogatóveírseny K4 500m

ifjúsági

2.hely

Lazúr Margaréta

Kajak - Kenu

OB Ifi 500m

ifjúsági

3.hely

Lazúr Margaréta

Kajak - Kenu

ECA Serbia EB K4 500m

ifjúsági

3.hely

Lazúr Margaréta

Kajak - Kenu

OB U23 200m

ifjúsági

3.hely

Imre Milán

Úszás

Hosszútávúszó Országos Bajnokság  1500m gyors

serdülő

3. hely

Gamsjager Lisa-Maria

Kajak - Kenu

Ifjúsági Eb-Vb, U21, U23 és EYOF Válogatóverseny K4 1000m

ifjúsági

2. hely

Gamsjager Lisa-Maria

Kajak - Kenu

Ifjúsági Eb-Vb, U21, U23 és EYOF Válogatóverseny K4 500m

ifjúsági

2. hely

Imre Milán

Úszás

Serdülő országos bajnokság 200 pillangó

serdülő

2.hely

Holpert András

Evezés

Országos Bajnokság 2000m

ifjúsági

1. hely

Sándor-Székely Katinka

Jégkorong

World Selector Torna

U18 női válogatott

3. hely

Imre Milán

Úszás

Budapest Open 4X100 gyorsváltó férfi, 4X100 gyorsváltó mix

felnőtt

2. hely, 3. hely
4X100 vegyesváltó férfi 1. hely

Holpert András

Evezés

Bledi Nemzetközi Regatta 2000m

ifjúsági

6. hely

Odnoga Martin

Kajak - Kenu

Ifjúsági Eb-Vb, U21, U23 és EYOF Válogatóverseny C1 500m

serdülő

7. hely

Holpert András

Evezés

Bledi Nemzetközi Regatta 2000m

ifjúsági

9. hely

Madarász Ádám

Kajak - Kenu

Ifjúsági Eb-Vb, U21, U23 és EYOF Válogatóverseny K1 1000m

ifjúsági

9. hely

Odnoga Martin

Kajak - Kenu

Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság C2 1000m, C2 500m , C1 200m

U16

1. hely, 2. hely, 5. hely

Jakab Soma

Kajak - Kenu

I. Ifjúsági Eb-Vb, U21, U23 és EYOF Válogatóverseny C2 500m , C1 200m

U17-U18

6. hely, 7. hely

Jakab Soma

Kajak - Kenu

Ifjúsági és U23 Magyar Bajnokság C4 1000m , C4 500m

U23

1. hely, 1. hely

Gamsjager Lisa-Maria

Kajak - Kenu

Ifjúsági és U23 Magyar Bajnokság K1 200m , K1 1000m , K1 500m

U17-U18

4. hely, 2. hely, 7. hely

Szabó Virág

Kajak - Kenu

Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság K1 3x200m , K2 1000m , K2 500m , K1 200m

U15-U16

1. hely, 2. hely, 7. hely, 9. hely

Gamsjager Lisa-Maria

Kajak - Kenu

II. Felnőtt és Ifjúsági, U23 és II. Parakenu válogatóverseny K4 500m , K1 200m , K2 500m , K1 500m

U17-U18

2. hely, 2. hely, 2. hely, 3. hely

Szabó Virág

Kajak - Kenu

Ifjúsági és U23 Magyar Bajnokság K4 500m, K2 200m, K2 1000m

U17-U18

3. hely, 5. hely, 6. hely