Ügyeleti napok

Tisztelt Szülők!

Ügyeleti napok a nyári szünet alatt:

2018. 07. 11. szerda 10-14 óra

2018. 08.08. szerda 10-14 óra

A tanulók iskolaváltásával kapcsolatos ügyintézés időpontja:

2018. augusztus 27-31. 9-13 óra

Pótvizsga

Pótvizsga időpontja

2017. augusztus 30. (csütörtök)

8 óra

Tanévnyitó

A tanévnyitó időpontja:

2018. szeptember 3.

reggel 8.00 óra

Eredményes tanévet zárt a Móra

A Győri Szolgáltatási Szakképzési Centrum Móra Ferenc Általános Iskolája és Szakgimnáziumában közel ezer diák kapta meg a 2017/2018-as tanévet záró bizonyítványát. Az évzáró ünnepélyen köszöntötték azokat a tanulókat is, akik elnyerték a „Magyarország jó tanulója – jó sportolója 2017” címet. Kardos Tímea abban a kitüntetésben részesült, hogy elismerését személyesen vehette át Dr. Szabó Tünde sportért felelős államtitkártól. A jelentős sikereket maga mögött tudó judós az iskola 10. évfolyamán Sport ágazati szakgimnáziumi osztályban tanul. Obert Ákos kajakos is sikeresen pályázott erre a címre, ő az iskolában kapta meg oklevelét, tanulmányait az intézmény Sportedző szakképzés 13. évfolyamán folytatja a 2018/2019-es tanévben.

Az évzáró ünnepélyen a „Móra Alapítvány a Jövőért” díjával tagozatonként egy tanulót jutalmaztak. Simon Laura 4. a, Takács Eszter 8. c és Paál Dorina 11. B osztályos tanulók érdemelték ki az alapítvány nevével ellátott tollat.

Jó tanulmányi és sporteredményéért Takács Dániel 8. osztályos úszó vehette át az iskola vándorserlegét.

Az évzáró hangulatát emelte, hogy a kiemelkedő tanulmányi, közösségi munkáért és sportsikerekért kétszázan részesültek könyvjutalomban.

Eredményes tanévet zártak az intézmény 13. évfolyamos diákjai is, akik az iskola életében először tettek szakmai vizsgát a Kiadványszerkesztő és a Sportedző szakmából.

Képek a Galériában

Gólyatábori tájékoztató

A Móra szakgimnázium diákönkormányzata az idei évben is megszervezi hagyományos - leendő kilencedikeseink egymással és az iskolával történő ismerkedését segítő – gólyatáborát. A tábor, szokásosan a Győr Városi Gyermektáborban, Győrújbaráton lesz. A tábor 2018. augusztus 27-28-án, egy bő napig tart.

Gyülekezés: 2018. aug. 27. (hétfő) délelőtt 9 óra 45 perc az iskola aulájában.

Indulás: 10 óra 31 perckor a Tihanyi Á. úti Kórház buszmegállóból.

Érkezés: 2018. aug. 28. (kedd) 13 óra 6 perc szintén a kórház oldalához.
Ha valaki jövet vagy menet a vidékiből jönne, akkor kérem ezt jelezni!

A tábor költsége 7000Ft, ami tartalmazza az útiköltséget, a szállást, ebédet, vacsorát, reggelit, kellékeket. Ezt kérem, illetve javaslom beiratkozáskor befizetni, de természetesen, akár a táborba érkezéskor is mód lesz rá!

Mivel a tábor elsődleges célja a játékos ismerkedés, ezért kérek „játsszóruhát” csomagolni, ebbe jó idő esetén a fürdőruha is beletartozhat!

Mindenkit szeretettel várok a programra!