Sportlövő EB-n voltunk

Iskolánk 235 tanulóval képviseltette magát az Audi Arénában 2018.02.19-től 24-ig megrendezésre került Sportlövő Európa Bajnokságon.
Tanulóinknak lehetősége volt kipróbálni repülőgép-szimulátort, ergométert és versenyezhettek Győr iskoláinak diákjaival lézerlövészetben.
A mórás eredmények a következők:

Általános Iskolás fiú kategória, csapatverseny:
  1. helyezett a GYSZSZC Móra Ferenc Általános Iskolája és Szakgimnáziuma (Szalay Zoltán, Róka Ádám, Tóth Bence)

Általános Iskolás lány kategória, csapatverseny:
  1. helyezett a GYSZSZC Móra Ferenc Általános Iskolája és Szakgimnáziuma (Germuska Anett, Kovács Dóra, Limpók Zsófia)

Középiskolás lány kategória, csapatverseny:
  1. helyezett a GYSZSZC Móra Ferenc Általános Iskolája és Szakgimnáziuma (Lengyel Bianka, Gamsjager Liza, Klauz Dóra)

Általános Iskolás fiú kategória, egyéni verseny:
  1. helyezett a GYSZSZC Móra Ferenc Általános Iskolája és Szakgimnáziuma (Szalay Zoltán)

Általános Iskolás lány kategória, egyéni verseny:
  1. helyezett a GYSZSZC Móra Ferenc Általános Iskolája és Szakgimnáziuma (Germuska Anett)

Középiskolás fiú kategória, egyéni verseny: