Tisztelt Szülők!

2020. március 16-tól intézményünk áttért a tantermen kívüli digitális tanrendre. Ez az oktatási forma a diákoktól, tanároktól és a szülőktől egyaránt felelősségteljes együttműködést kíván. A diákoknak aktív szereplővé kell válnia a tanulás folyamatában. Ehhez a segítséget az Önök gyermekei a Krétán keresztül kapják meg napi rendszerességgel 2020.03.18-tól a szaktanároktól.

Az osztályfőnökök az aktuális információkat folyamatosan közlik Önökkel és a tanulókkal. Arra kérjük a kedves Szülőket, hogy gyermekeiket ösztönözzék a Kréta felületének rendszeres és folyamatos követésére, az önálló tanulásra. A tanulók az elsajátított ismeretekről rendszeresen számot adnak, ennek területe is a Krétán lesz.

Napi munkarend

Tanári:

9:00 . 14:00 – Törzsidő, tanítás

9:00 – 11:00 – Konzultációs idő a tanulókkal

10:00 – 14:00 – Feladatok készítése, tananyagok előkészítése, szerkesztése

14:00 – 17:00 – Szabadmunkaidőbeosztás, tanulói kérdések megválaszolása, kapcsolattartás, visszajelzések kezelése, számonkérések

Tanulói:

8:30-ig – Az aznapi feldatok megjelenítése a Kréta felületén –kezdete 03. 18-án

9:00-11:00 – Konzultációs idő a szaktanárral, osztályfőnökkel

8:30 – 14:00 – Tanulás, munkavégzés szabad beosztással

16:00 – 18:00 – Önálló tanulás, felkészülés a kapott anyag alapján, házi feladatok elkészítése

Megjegyzés: a házi feladatok leadási, beküldési határidejét a tantárgyat tanító pedagógus határozza meg.