Kezdőlap
Tanévzáró

A Győri SZC Móra Ferenc Iskola 2024/25-ös tanéve lezárult!
Nagyon sok munkát végzett a MÓRÁS KÖZÖSSÉG annak érdekében, hogy sikeresen zárhassuk tanévünket.
Köszönöm, a tanulóink lelkesedését, a szülők pozitív hozzáállását, s a pedagógusok hivatástudatát.
Kellemes, élményekkel teli nyári szünetet kívánunk!
- Fekete Szabolcs, igazgató -
Ballagás

Elballagtak szeretett nyolcadikosaink. Búcsút vettek az iskolától, a tantermektől, a közös nevetésektől, a tanáraiktól és az itt töltött évek emlékeitől. Bár most új utakra indulnak, szívükben örökké Mórások maradnak.
Vigyetek magatokkal mindent, amit itt tanultatok: tudást, kitartást, barátságokat és emlékeket. Sok sikert kívánunk a jövőben – legyen bármilyen út is előttetek, mindig büszkék leszünk rátok!
Táncház

A tavalyi nagy sikerre való tekintettel idén is közös táncházba hívtuk alsó tagozatos diákjainkat 2025. június 10-én. Az összeválogatott zeneszámok, a könnyen elsajátítható lépések igazi bulihangulatot, vidámságot teremtettek ezen a verőfényes délutánon.
Szervező kollégák: Tarné Tóth Nikolett, Simonné Kalocsai Renáta
Iskolánk tanulói a "Zöld Böjt" aktivitás programhoz csatlakozva túráztak a hétvégén Sümegen

Tájékoztató áremelésről
Felső tagozatos farsang

Fergeteges hangulatban telt a felső tagozat farsangja! Az osztályok és pedagógusok közösen léptek színpadra, hogy bemutassák színes és kreatív műsoraikat. Az idei téma az országok volt, így minden osztály egy-egy nemzetet elevenített meg. Köszönjük mindenkinek a lelkes részvételt és a fantasztikus előadásokat!
Aréna Kupa

Kozári Julka 6.c osztályos tanulónk az Aréna Kupa 2025. február 2.-i versenyén a gyermek kategóriában I. helyezést ért el.
Köszönjük klubjának a felkészítést!
Gratulálunk!
Angol szépkiejtési verseny

Mórásaink szépen szerepeltek a Tulipános Iskolában megrendezett angol szépkiejtési versenyen!
Kajdomcas Dior, 4.a - 1. helyezett
Moldován-Dancs Ámon, 4.a - 2. helyezett
Kajos Márk, 6.a - 2. helyezett
Tullner Janka, 5.a - 3. helyezett
Toma Emma, 5.a - Különdíjas
Gratulálunk! Hajrá Móra!
Grundbirkózás Diákolimpia Országos Döntő


Grundbirkózás Diákolimpia Országos Döntőjében A Győri SZC Móra Ferenc Általános Iskola egyedüliként képviselte megyénket.
Büszkeség számunkra, hogy 278 csapatból a II. korcsoportban a lányok X., a fiúk XII. helyezést értek el.
Gratulálunk a gyerekeknek!
Köszönjük a felkészítést és a szervezést, minden kollegának!
In memoriam Onda Lajos

Köszönjük, a Móráért folytatott tevékenységedet!
Emléked megőrizzük!
Gokart verseny

Willisits Vilmos 7. c osztályos tanulónk az EasyKart Trophy Italy és az EasyKart Trophy Europen gokart versenyeken 2. helyezést ért el.
Gratulálunk Vilo!
Köszönjük a Willisits Team munkáját!