Szalagavató

Intézményünkben január 11.-én 17 órakor tartottuk szalagavató ünnepségünket, melyen két végzős osztály (12. A sportosztály és 12. B kiadványszerkesztő) diákjai, tanáraik, szüleik és közeli hozzátartozóik vettek részt. A tagintézményvezető-asszony, Csengeri Mária köszöntő beszéde után a diákok nyitótáncot adtak elő, felkészítő tanáruk Fertetics Andrea volt. Ezután hagyományunknak megfelelően a végzősök felkérhették szüleiket egy táncra.

Mindkét osztály készült zenés-táncos produkciókkal és filmes bemutatókkal is, melyek remekül feldobták a hangulatot. A műsor végén a végzős diákoknak osztályfőnökeik tűzték fel a szalagokat és a mórás kitűzőt. Legvégül pedig az iskola ebédlőjében tartottuk az állófogadást, ahol a 12. osztályos tanulók koccinthattak tanáraikkal.