Rendkívüli kiscsoportos felügyelet igénylése

(Csak indokolt esetben)

2020. június 2-26.

Tisztelt Szülő!

Ahogy az Ön előtt is ismert, a koronavírus terjedése miatt a Kormány a tantermen kívüli digitális munkarend bevezetéséről döntött a 1102/2020. (III.14.) sz. határozatában.

A 2020. június 2-26. közötti időszakban, indokolt esetekben, ismételten megszervezzük a tanulók napközbeni kiscsoportos felügyeletét a szülők igényei alapján.

Felhívom a szülők figyelmét arra, hogy kiscsoportos felügyelet esetében is magasabb a fertőzésveszély, mintha otthon lenne a gyermek, s ez a felügyelet nem jelenti iskolai foglalkozás megtartását. A tantermen kívüli digitális munkarend 2020. június 15. napjáig folytatódik.

A felügyelet igénylésekor indokolt eset lehet elsősorban például az, ha a szülő a munkába való visszatérés miatt nem tudja megoldani gyermeke felügyeletét.

Tehát, továbbra is a tanulók otthoni felügyelete tekinthető elsődlegesnek!

Felügyelet 2020. június 2-15. között, valamint június 16-26. között

Az osztályfőnökökkel történő egyeztetés nyomán vehető igénybe.

A jelentkezés módjáról az osztályfőnökök adnak felvilágosítást.

Igénylőlap az iskolai étkezéshez:

Szülői nyilatkozat az iskolai étkezés igénybevételéről a tantermen kívüli digitális munkarend időtartamára – Szabadhegyi főzőkonyha

A nyilatkozat iskolánk portáján átvehető vagy a www.gek.hu honlapról letölthető.

A kitöltött nyilatkozatokat az alábbi e-mail címre kérem visszajuttatni:

Telefon: 20/475 33 68

Az étel éthordóban történő elszállítására nincs lehetőség!

A nyilatkozatban az étkeztetési igényt a 2020. június 2-26. közötti időszakra vonatkozóan lehet megjelölni.

Felmerülő kérdés esetén keresse bizalommal gyermeke osztályfőnökét vagy az Iskola Vezetőségét!

Együttműködését köszönöm!

Csengeri Mária