Egyéni fogadóórák Győri SZC Móra Ferenc Általános Iskola

 

Egyéni fogadóórák időpontja

2020/2021. tanév

Győri SZC Móra Ferenc Általános Iskola

     

Tisztelt Szülők!     
Kérjük Önöket, hogy az időpontot  szíveskedjenek előzetesen egyeztetni a pedagógusokkal az esetleges helyettesítések, illetve távollétek miatt.

     

Sorszám

Név

Időpont

1.

Aggné Magyar Csilla

Kedd 12.50-13.35

2.

Bakos Anikó

Csütörtök 13.40-14.25

3.

Bán Renáta

Kedd 11.50-12.35

4.

Baranya Beáta

Péntek 12.50-13.35

5.

Baranyai Beatrix

Kedd 10.00-10.45

6.

Bindics Tamás

Szerda 10.55-11.40

7.

Boussard Marianna

Péntek 9.00-9.45

8.

Bozsókiné Sámel Henriett

Csütörtök 10.55-11.40

9.

Buday Zsófia

Hétfő 10.00-10.45

10.

Bujdosó Márta Magdolna

Péntek 10.00-10.45

11.

Czinderné Asztalos Mária

Hétfő 11.50-12.35

12.

Csapó Tímea

Hétfő 10.55-11.40

13.

Danyi Gábor

Hétfő 11.50-12.35

14.

Erdős Beatrix

Hétfő 11.50-12.35

15.

Fekete Szabolcs

Kedd 10.55-11.40

16.

Forrai Dávid

Szerda 11.50-12.35

17.

Gugolya Bianka

Csütörtök 10.55-11.40

18.

Hettingerné Horváth Beáta

Hétfő 10.55-11.40

19.

Hevesiné Kurcsics Mária

Hétfő 11.50-12.35

20.

Horváth Andrea

Kedd 9.00-9.45

21.

Horváth Andrea Jolán

Szerda 10.55-11.40

22.

Janes Gyula

Hétfő 12.50-13.35

23.

Joó István

Szerda 11.50-12.35

24.

Kasznár Bálint

Szerda 10.55-11.40

25.

Kovács Gáborné

Szerda 10.00-10.45

26.

Krancsik Orsolya

Kedd 9.00-9.45

27.

Kurisné Zsiga Judit

Hétfő 9.00-9.45

28.

Lajosné Bertalan Katalin

Hétfő 10.00-10.45

29.

Lázár-Tahy Gabriella

Szerda 11.50-12.35

30.

Lics Zsófia

Csütörtök 10.55-11.40

31.

Mányoki Erika

Csütörtök 13.40-14.25

32.

Molnár Krisztina

Kedd 11.50-12.35

33.

Németh Zsolt

Csütörtök 10.55-11.40

34.

Orbán Máté

Hétfő 13.40-14.25

35.

Paárné Sármány Szilvia

Hétfő 10.55-11.40

36.

Petőfalvi Katalin

Szerda 11.50-12.35

37.

Polgár Ramóna

Szerda 10.00-10.45

38.

Poros Andrea Erzsébet

Szerda 10.55-11.40

39.

Raska Veronika

Szerda 14-15 óra

40.

Rozsosné Németh Mónika

Péntek 10.55-11.40

41.

Schiszler-Tolnay Katalin

Szerda 11.50-12.35

42.

Schwarcz Mónika

Kedd 10.55-11.40

43.

Sebestyén Krisztina

Hétfő 10.55-11.40

44.

Simonné Kalocsai Renáta

Kedd 12.50-13.35

45.

Stanitz Tamásné

Kedd 10.00-10.45

46.

Stelczer Csabáné

Hétfő 14-15 óra

47.

Szalai Ildikó

Csütörtök 10.55-11.40

48.

Tahi László

Péntek 9.00-9.45

49.

Tóth Nikolett

Hétfő 10.00-10.45

50.

Turócziné Horváth Izabella

Hétfő 10.00-10.45

51.

Wersényi Zsuzsanna

Hétfő 11.50-12.35

52.

Zilahi Noémi

Szerda 9.00-9.45