DÖK-korcsolyázás a felsőben

44 felsős diák korcsolyázott a szünetben február 18-án.

Aggné Magyar Csilla

DÖK segìtő pedagógus

Képek a Galériában

Farsangi bál a felső tagozaton

felsosfarsang49Február 7-én pénteken megtartottuk izgalmakban gazdag farsangi bálunkat a felső tagozaton. Az osztályok műsoraiban kontinensek bemutatására került sor. Ezen belül egy vagy több ország jellegzetes nevezetességeit, ismert személyeit, zenéjét, táncait elevenítették meg az érdeklődő szülőknek és a diáktársaiknak. A zsűrinek (Hettingerné Horváth Bea, Benkovics Márta, Litresits Tiborné) nagyon nehéz dolga volt, mert nagyon érdekes, színvonalas produkciókat láthattunk.

1. hely - 6.a. és 7.a.

2. hely - 5.a. és 7.b.

Külön díjat kapott a 7.a., mert ők tudták a legtöbb tanárt, sőt szülőt is bevonni a műsorukba.

A legtöbbször Erdős Beatrix tanárnőt és Németh Zsolt tanár urat szerepeltették a diákok. Különdíjban részesült Rózsa Richárd oktatás technikusunk, akiről kiderült, hogy remekül táncol.

Az idei bálkirálynő Nagy Bíborka (6.a.) és a bálkirály Bohács Milán (6.b.) lett.

Újdonság volt az idei farsangon, hogy diákjaink készítettek tanáraiknak külön tombolát, amelyen vállalásaikat sorsolták ki esetleges csínytevéseik esetén.

Nagyon köszönöm a kedves Szülőknek, hogy támogatták a farsangi bálunkat!

Aggné Magyar Csilla

DÖK segítő tanár

Képek a Galériában

Móra Vándortábor 2020

Kedves MÓRÁS diákok!

A tavalyi évhez hasonlóan idén is lesz mórás VÁNDORTÁBOR!