Munkatársaink

GYŐRI SZC MÓRA FERENC SPORTISKOLAI ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA ÉS SZAKGIMNÁZIUMA

VEZETŐSÉG

Csengeri Mária                       tagintézmény-vezető

Hidasiné Dömötör Tímea       gyakorlatioktatás-vezető

Fekete Szabolcs                      tagintézményvezető-helyettes

Raska Veronika                      tagintézményvezető-helyettes

Stelczer Csabáné                    tagintézményvezető-helyettes

PEDAGÓGUSAINK

      1.      Ácsné Soós Gabriella Ilona
2.      Aggné Magyar Csilla
3.      Bakos Anikó Erika
4.      Baranyai Beatrix
5.      Bindics Tamás
6.      Bindics-Jakab Eszter
7.      Botka Dóra
8.      Bujdosó Márta Magdolna
9.      Büchler Zsolt Jakab
10.  Czinderné Asztalos Mária
11.  Csengeri Mária
12.  Danyi Gábor
13.  dr. Nyirőné Józsa Judit
14.  Erdős Beatrix
15.  Faragó Andrea
16.  Farkas Jánosné
17.  Fekete Szabolcs
18.  Gugolya Bianka
19.  Gulyás Barnabás
20.  Hajczinger-Csapó Szilvia
21.  Hettingerné Horváth Beáta
22.  Hevesiné Kurcsics Mária
23.  Hidasiné Dömötör Tímea
24.  Horváth Andrea
25.  Horváth Andrea Jolán
26.  Horváthné Karácsonyi Katalin
27.  Jakab Péter
28.  Janes Gyula
29.  Kasznár Bálint
30.  Klucsik Anita
31.  Knausz-Havasi Szilvia
32.  Kovács Gábor Zoltánné
33.  Lajkó Gáborné
34.  Lajosné Bertalan Katalin
35.  Lázár-Tahy Gabriella
36.  Lukácsné Pintér Anikó
37.  Mányoki Erika
38.  Máté Szilárd
39.  Motzer Melinda
40.  Németh Zsolt
41.  Olláriová Gabriela
42.  Orbán Máté
43.  Paárné Sármány Szilvia
44.  Petőfalvi Katalin
45.  Platonov Miklós
46.  Poros Andrea Erzsébet
47.  Raska Veronika
48.  Rozsosné Németh Mónika
49.  Schiszler-Tolnay Katalin
50.  Schwarcz Mónika
51.  Sebestyén Krisztina
52.  Simonné Kalocsai Renáta
53.  Stanitz Tamásné
54.  Steiner Róbert László
55.  Stelczer Csabáné
56.  Szabó Emma
57.  Szabó Péter
58.  Szabó Tibor Józsefné
59.  Szalai Ildikó
60.  Szövérfi Éva Ibolya
61.  Tahi László
62.  Tóth Nikolett
63.  Tóthné Szabó Viola Margit
64.  Turócziné Horváth Izabella
65.  Wersényi Zsuzsanna
66. Zilahi Noémi Anna

 

ÓRAADÓK

1.      Alföldi Zoltán

2.      Bartalis József

3.      Bicskei Flóra

4.      Borsodi Géza

5.      Botkáné Katona Zita

6.      Farkas Dominika

7.      Farkas János

8.      Fertetics Andrea

9.      Forrás Fernanda

10.  Hámor Vilmos József

11.  Jakab László

12.  Mihály Viktória

13.  Nagyné Vizeli Judit

14.  Németh Attila

15.  Pércsy Kornél

16.  Sári András

17.  Talabér Tamás

NEVELŐ- ÉS OKTATÓ MUNKÁT KÖZVETLENÜL SEGÍTŐK

1.             Fábiánné Varga Szilvia      

2.             Horváth Melinda

3.             Madarászné Fördős Renáta

4.             Rácz Veronika       

5.             Rózsa Richárd

6.             Szabó Péter

7.             Varga Eszter Katalin

TECHNIKAI DOLGOZÓK

1.             Baki-Gajdos Éva

2.             Benkovics Zoltánné

3.             Czeiter Ferenc

4.             Jóna László Ottó

5.             Kovács Józsefné

6.             Lengyel Józsefné

7.             Litresits Tiborné

8.             Madár István

9.             Majzák Zoltánné

10.         Nagy Péter

11.         Nagyné Petrács Rita

12.         Póner Istvánné

13.         Puhalák Ágnes                                           

14.         Terdik Jánosné                                          

15.         Tomoziné Tatai Henrietta  

16.         Tóth Marianna                               

17.         Ungvárszki László Zsigmondné