Pedagógusok fogadóórái

 

Egyéni fogadóórák

2019/2020. tanév

 

Tisztelt Szülők!  
   Kérjük Önöket, hogy az időpontot  szíveskedjenek előzetesen egyeztetni a pedagógusokkal az esetleges helyettesítések, illetve távollétek miatt.

         

 

Pedagógus

 

Egyéni fogadóóra

 

1.

Ácsné Soós Gabriella Ilona

 matematika, szakmai tantárgyak nyomdaipari ágazat

szerda 10:55-11:40

 

2.

Aggné Magyar Csilla

német nyelv, testnevelés

kedd 13:40-14:25

 

3.

Bakos Anikó Erika

angol nyelv, gyógypedagógus

hétfő 14:30-15:15

 

4.

Baranyai Beatrix

biológia, életvitel és gyakorlat, természetismeret, szakmai tantárgy sport ágazat

szerda 10:00-10:45

 

5.

Bindics Tamás

matematika, kémia

csütörtök 08:05-08:50

 

6.

Bindics-Jakab Eszter Márta

tanító

hétfő 10:00-10:45

 

7.

Botka Dóra

testnevelés és sport

hétfő 10:00-10:45

 

8.

Bujdosó Márta Magdolna

matematika, fizika

péntek 10:00-10:45

 

9.

Büchler Zsolt Jakab

matematika

kedd 10:00-10:45

 

10.

Czinderné Asztalos Mária

magyar nyelv és irodalom, ének-zene, szakmai tantárgyak sport ágazat

csütörtök 11:50-12:35

 

11.

Csengeri Mária

szakmai tantárgy nyomdaipari ágazat

szerda 14:00-15:00

 

12.

Danyi Gábor

tanító

hétfő 11:50-12:35

 

13.

Erdős Beatrix

angol nyelv, történelem

szerda 12:50-13:35

 

14.

Faragó Andrea

magyar nyelv és irodalom, etika, szakmai tantárgyak nyomdaipari ágazat

péntek 10:00-10:45

 

15.

Farkas Jánosné

testnevelés és sport

csütörtök 11:50-12:35

 

16.

Fekete Szabolcs

természetismeret

szerda 11:00-12:00

 

17.

Gugolya Bianka

testnevelés és sport, szakmai tantárgyak sport ágazat

kedd 10:55-11:40

 

18.

Gulyás Barnabás

vizuális kultúra

hétfő 9:00-9:45

 

19.

Hajczinger-Csapó Szilvia

tanító

szerda 12:50-13:35

 

20.

Hettingerné Horváth Beáta

tanító

kedd 11:50-12:35

 

21.

Hevesiné Kurcsics Mária

tanító

kedd 10:55-11:40

 

22.

Hidasiné Dömötör Tímea

matematika

péntek 14:00-15:00

 

23.

Horváth Andrea

magyar nyelv és irodalom, etika,

kedd 9:00-9:45

 

24.

Horváth Andrea Jolán

magyar nyelv és irodalom, német nyelv, szakmai tantárgyak nyomdaipari ágazat

péntek 10:00-10:45

 

25.

Horváthné Karácsonyi Katalin

biológia, szakmai tantárgyak sport ágazat

hétfő 08:10-9:00

 

26.

Jakab Péter

szakmai tantárgyak nyomdaipari ágazat

kedd 10:00-10:45

 

27.

Janes Gyula

informatika, etika

kedd 9:00-9:45

 

28.

Kasznár Bálint

matematika, fizika, komplex természettudomány

hétfő 11:50-12:35

 

29.

Klucsik Anita

tanító

szerda 10:55-11:40

 

30.

Knausz-Havasi Szilvia

magyar nyelv és irodalom, angol nyelv, szakmai tantárgy nyomdaipari ágazat

péntek 09:00-09:45

 

31.

Kovács Gábor Zoltánné

tanító, vizuális kultúra

péntek 10:00-10:45

 

32.

Lajkó Gáborné

szakmai tantárgyak nyomdaipari ágazat

hétfő 14:30-15:15

 

33.

Lajosné Bertalan Katalin

tanító

kedd 10:55-11:40

 

34.

Lázár-Tahy Gabriella

matematika, informatika

péntek 09:00-09:45

 

35.

Lukácsné Pintér Anikó

tanító

hétfő 12:50-13:35

 

36.

Mányoki Erika

tanító

szerda 09:00-09:45

 

37.

Máté Szilárd

szakmai tantárgy sport ágazat

kedd 12:50-13:35

 

38.

Motzer Melinda

testnevelés és sport, szakmai tantágyak sport ágazat

péntek 10:55-11:40

 

39.

Németh Zsolt

testnevelés és sport

kedd 10:55-11:40

 

40.

dr. Nyirőné Józsa Judit

magyar nyelv és irodalom

hétfő 10:55-11:40

 

41.

Olláriová Gabriela

angol nyelv, szakmai tantárgy nyomdaipari ágazat

hétfő 10:55-11:40

 

42.

Orbán Máté

tanító

szerda 10:55-11:40

 

43.

Paárné Sármány Szilvia

tanító

csütörtök 10:00-10:45

 

44.

Petőfalvi Katalin

tanító

kedd 10:55-11:40

 

45.

Platonov Miklós

testnevelés és sport

péntek 10:00-10:45

 

46.

Poros Andrea Erzsébet

történelem, ének-zene

szerda 10:55-11:40

 

47.

Raska Veronika

tanító

kedd 14:00-15:00

 

48.

Rozsosné Németh Mónika

tanító, angol nyelv

szerda 09:00-09:45

 

49.

Schiszler-Tolnay Katalin

német nyelv

hétfő 10:55-11:40

 

50.

Schwarcz Mónika

gyógypedagógus

szerda 15:15-16:00

 

51.

Sebestyén Krisztina

tanító

kedd 12:00-13:00

 

52.

Simonné Kalocsai Renáta

tanító, angol nyelv

csütörtök 10:55-11:40

 

53.

Stanitz Tamásné

tanító, fejlesztő pedagógus

hétfő 09:00-09:50

 

54.

Steiner Róbert László

történelem, etika

csütötök 09:00-09:50

 

55.

Stelczer Csabáné

matematika

hétfő 14:30-15:30

 

56.

Szabó Emma

gyógypedagógus, etika

péntek 09:00-09:45

 

57.

Szabó Péter

informatika

péntek 10:00-10:45

 

58.

Szabó Tiborné

tanító

kedd 11:50-12:35

 

59.

Szalai Ildikó

tanító

hétfő 11:00-10:45

 

60.

Szövérfi Éva Ibolya

angol nyelv, szakmai tantárgy nyomdaipari ágazat

hétfő 10:55-11:40

 

61.

Tahi László

matematika

csütörtök 10:00-10:45

 

62.

Tóth Nikolett

tanító

péntek 10:00-10:45

 

63.

Tóthné Szabó Viola

magyar nyelv és irodalom, történelem

szerda 10:00-10:45

 

64.

Turócziné Horváth Izabella

tanító

hétfő 10:55-11:40

 

65.

Wersényi Zsuzsanna

tanító, német nyelv

hétfő 11:40-12:35

 

66.

Zilahi Noémi Anna

tanító

kedd 11:40-12:35