Grundbirkózó Diákolimpia Országos döntő

Grundbirkózó Diákolimpia Országos döntőjén Dunakeszin lány grundbirkózóink a II.korcsoportban 11. helyen végeztek. Mindenki nagyon ügyesen teljesített, külön dicséret illeti Tóth Csengét aki mind a négy mérkőzését  győztesen fejezte be.

"Győr, a mi városunk" rajzpályázat

Győr önkormányzata "Győr, a mi városunk" címmel rajzpályázatot hirdetett. Iskolánk tanulói a következő eredményeket érték el:

Fák, virágok, folyók kategóriában:

1. helyezett: Maurer Laura 2. b Különdíj: Nagy Botond 2. b

Felkészítő pedagógus: Wersényi Zsuzsanna

Bővebben: "Győr, a mi városunk" rajzpályázat

Bátrak Ligája

Iskolánk részt vett a Honvéd Sportszövetség által szervezett Bátrak Ligája Szuperdöntőn Csepelen, a Kimba Sportcsarnokban. Hősies küzdelemben holtversenyben az 5. helyen végeztek.