Kormos István versmondó verseny

Bajusz Luca 5. a osztályos tanuló első, Elekes Hanna 4.b osztályos tanuló harmadik helyezést ért el a Generációk Háza által szervezett városi Kormos István Versmondó Versenyen. Felkészítő tanáraik: Csapó Tímea és Hettingerné Horváth Beáta.

Oxford Nyelviskola megyei verseny

György Lara, iskolánk 4.b osztályos tanulója az Oxford Nyelviskola és a Kovács Margit Iskola közös szervezésében tartott megyei angol versenyen 3. helyezést ért el. Gratulálunk.

Irodalmi vetélkedő

A Móra Városi Irodalmi Vetélkedőn a negyedik évfolyamosok versenyében  Nagy Bence 4.b osztályos tanuló 1. helyezést ért el, Kelemen Balázs 4.a osztályos tanuló 3. helyezett lett.
A harmadik évfolyamosok között pedig Torma Milán 3.a osztályos tanuló 3. helyezést ért el.
Gratulálunk nekik és felkészítő pedagógusaiknak: Hettingerné Horváth Beátának, Paárné Sármány Szilviának és Rozsosné Németh Mónikának

Népmesemondó verseny

HEGYALJÁN INNEN, SOKORÓN TÚL- NÉPMESEMONDÓ versenyen Pénzes Csenge 2.a osztályos tanuló 3.helyezett lett. Gratulálunk!

Angol nyelvű tanulmányi verseny

Iskolánk 8.c osztályos tanulója, Jánosa Bendegúz kisgimnáziumi tanulókat megelőzve első helyen végzett az országos angol tanulmányi verseny megyei fordulójában. Felkészítő tanára Erdős Beatrix volt. Eredményéhez gratulálunk!