Irodalmi vetélkedő

A Móra Városi Irodalmi Vetélkedőn a negyedik évfolyamosok versenyében  Nagy Bence 4.b osztályos tanuló 1. helyezést ért el, Kelemen Balázs 4.a osztályos tanuló 3. helyezett lett.
A harmadik évfolyamosok között pedig Torma Milán 3.a osztályos tanuló 3. helyezést ért el.
Gratulálunk nekik és felkészítő pedagógusaiknak: Hettingerné Horváth Beátának, Paárné Sármány Szilviának és Rozsosné Németh Mónikának

Népmesemondó verseny

HEGYALJÁN INNEN, SOKORÓN TÚL- NÉPMESEMONDÓ versenyen Pénzes Csenge 2.a osztályos tanuló 3.helyezett lett. Gratulálunk!

Angol nyelvű tanulmányi verseny

Iskolánk 8.c osztályos tanulója, Jánosa Bendegúz kisgimnáziumi tanulókat megelőzve első helyen végzett az országos angol tanulmányi verseny megyei fordulójában. Felkészítő tanára Erdős Beatrix volt. Eredményéhez gratulálunk!

Dunántúli esélyteremtő matematikaverseny

2024. március 22-én tartották a Dunántúli esélyteremtő matematikaverseny vármegyei döntőjét, ahol a hetedik évfolyamosok között Kiss Adrián Tibor (7.b osztályos tanuló) 1. helyezést ért el, a nyolcadik évfolyamosok között Bakos Norbert 1., Krutilla Máté (8.a osztályos tanulók) pedig 3. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Dombiné Olaj Renáta
Gratulálunk a jó eredményhez és további sikereket kívánunk!

Víztornyok világa

Iskolánk 6.B osztályos tanulója, Tóth Rege 3. helyezést ért el a Pannon-Víz Zrt. idei „Víztornyok világa” című rajzpályázatán általános iskola felső tagozatos kategóriában.